Jakuszyce ma dobre noclegi i trasy narciarskie!
Jakuszyce / 20 listopada, 2013

Formalnie to dzielnica Szklarskiej Poręby, ale wielu Turystów zna to miejsce jako odrębną miejscowość. Być może dlatego, że przez wiele lat było tu jedno z karkonoskich przejść granicznych Jakuszyce-Harrachov. Dziś to jedna z „zimowych stolic” Polski. Świetne położenie, specyficzny mikroklimat oraz warunki sprzyjają uprawianiu sportu. Dobrze przygotowane są także tradycyjne szlaki turystyczne. W okolicy łatwo więc znaleźć dobry nocleg w jednym z wielu pensjonatów czy w kwaterach prywatnych. Dla amatorów biegówek, na Polanie Jakuszyckiej, powstał najbardziej chyba znany w Polsce ośrodek narciarstwa biegowego. Trasy przygotowane są dla i dla zawodowców, i dla amatorów. Co roku w marcu (od 1976 roku) rozgrywane są tu międzynarodowe zawody w narciarstwie biegowym: Bieg Piastów. A w lutym 2012 roku zorganizowano zawody zaliczane do klasyfikacji Pucharu Świata w biegach narciarskich. Justyna Kowalczyk zwyciężyła wówczas w biegu na 10 km stylem klasycznym.

Już można dojechać do Szklarskiej Poręby.
noclegi z łazienką , Pokoje , Szklarska Poręba / 16 listopada, 2013

Szklarska Poręba już dostępna dla Turystów! Jak poinformowano nas w trakcie przebudowy, oprócz zmiany szlaku komunikacyjnego (tj. torów), został wymieniony element układu tj. rozjazdy Szklarskiej Poręby. Została odnowiona infrastruktura inżynieryjna jak i przejazdy kolejowo-drogowe. Na tym remoncie Szklarska Poręb noclegi tylko zyska lepszy dostęp do obiektów noclegowych. Przebudowie poddano również perony, co wpłynie na podniesienie standardu obsługi przyjeżdżających Turystów do Szklarskiej na pokoje. Jak już nadmieniliśmy z odnowionego szlaku komunikacyjnego zadowoleni są nie tylko mieszkańcy, ale i Turyści wybierający się na wycieczki do Szklarskiej Poręby czy Piechowic np. na Sylwestra, Ferie lub Wakacje. Linia kolejowa z Jeleniej Góry do Szklarskiej Poręby to typowo górska trasa o pięknych widokach, a dokładnie widać z niej Karkonosze oraz Góry Izerskie. Pomiędzy Piechowicami a Szklarską Porębą pociąg pokonuje różnice wysokości ok. 318m. Stacja Szklarska Poręba położona jest na wysokości 712m. Kiedy wysiądziesz od razu można udać się do zarezerwowanego noclegu, do ulubionego pokoju z widokiem na góry. Lub można dokonać rezerwacji na miejscu, można zleźć pokoje z łazienkami w dobrej cenie.

Noclegi dla Turystów. Ciekawe oferty pokoi z całej Polski
Pieniny , Tatry / 8 lipca, 2013

Noclegi w domkach, pokojach w miastach Polski. Kwatery, pokoje, pensjonaty i agroturystyka w dobrych warunkach. Strona noclegi-pl.pl posiada wiele dobrych noclegów . Obiekty można znaleźć wg kryterium; miejscowość. Przygotowana lista noclegów wyświetla się z informacją o odległości od basenów i wyciągów narciarskich. Wchodząc do oferty obiektu jedna z zakładek posiada ofertę promocyjną. Strona zawiera noclegi w popularnych miejscowościach takich jak; Białka Tatrzańska Bukowina Tatrzańska Biały Dunajec Czorsztyn Niedzica Hel Jastarnia Kościelisko Szczawnica noclegi Zakopane noclegi Ząb i wiele innych ciekawych miejsc. Zajrzyj na  stronę a znajdziesz fajne noclegi w pokojach. Zapraszamy!

Noclegi w górach, na mazurach i nad morzem

Zapraszamy do korzystania i do zapoznania się ofertą noclegową w ciekawych regionach Polski Wypoczynek w górach, Wczasy nad morzem, Noclegi na mazurach. Wisła, Krynica Zdrój, Ustroń, Murzasichle,Szczawnica , Niedzica, Czorsztyn, Groń, Białka Tatrzańska, Bukowina, Kościelisko, Zakopane, Władysławowo, Rabka, Karpacz, Biały Dunajec, Jastarnia, Rajcza to tylko kilka miejsc, które gorąco polecamy. Serwisy noclegowe polecają wiele ciekawych miejscowości. Serwisu posiadają dynamiczną strukturę, które stale powiększa bazę informacyjną o noclegach i innych atrakcjach. Noclegi dla każdego!

Noclegi w Polsce
Czorsztyn , Pieniny / 3 czerwca, 2013

Czorsztyn na wakacje Czorsztyn na nocleg, wieś położona w woj. małopolskim, powiat nowotarski,  gmina Czorsztyn. Czorsztyn położony jest we wschodniej części Kotliny Orawsko-Nowotarskiej. Na pograniczu Pienin i Gorców nad Zbiornikiem Czorsztyńskim. Obecnie miasteczko Czorsztyn do momentu zbudowania zbiornika retencyjnego, znany był jako Czorsztyn Nadzamcze. (na marginesie fajne ruiny zamku). Wieś Czorsztyn mieściła się kiedyś u podnóża Zamku Czorsztyńskiego natomiast część Czorsztyna mieszcząca m.in. siedzibę władz gminy Czorsztyn, gdzie znajdowała się w bezpośrednim sąsiedztwie skrzyżowania ok. 2km od Czorsztyna, w kierunku Nowego Targu. Kilka kilometrów dalej znajduje się Szczawnica, ciekawe miejsce do wypoczynku indywidualnie oraz w grupach zorganizowanych. Czorsztyn to miejscowość Turystyczna i wypoczynkowa z dobrze zorganizowaną infrastrukturą turystyczną: baza noclegowa oraz przystanią statków spacerowych. Można wykupić sobie bilety na wycieczkę po zalewie czorsztyńskim jak i przepłynięcie do Niedzicy. Uwaga! Dla zmotoryzowanych można zostawić samochód zarówno na parkingu i noclegi w Czorsztynie jak i w Niedzicy. Potem wsiąść na statek i przepłyną  z Niedzicy w kierunku Czorsztyna – obejrzeć ruiny zamku. Lub odwrotnie z Czorsztyna do Niedzicy. Zwiedzanie zamku zajmuje więcej czasu w Niedzicy.