Noclegi w Poroninie – Orle Gniazdo
Poronin / 6 czerwca, 2013

Gorąco zapraszamy przez cały rok! Dom Wczasowy 'ORLE GNIAZDO’ w którym – oferujemy bardzo dobre noclegowe warunki za rozsądną cenę. Wczasy, wakacje lub urlop spędzony w naszym obiekcie będzie należał do najbardziej udanych w obecnym sezonie turystycznym. Proszę spróbować, a na pewno z przyjemnością będziemy Państwa gościć powtórnie. ZAPRASZAMY Turystów INDYWIDUALNYCH JAK I GRUPY ZORGANIZOWANE Oferta obejmuje: duże, ładnie urządzone pokoje z łazienkami, TV. Pokoje 2,3,4,5 osobowe z łazienkami, możliwość wykupienia wyżywienia, Sauna, Sala konferencyjna, sala kominkowa, Ogrodzony parking, 2 bacówki, Boisko sportowe, Basen, Wczasy w siodle, czajnik bezprzewodowy, naczynia stołowe, możliwość zorganizowania ogniska, grilla, kuligu, aby uzyskać więcej informacji zadzwoń. Noclegi w Poroninie to dobry wybór na urlop wakacje. Poronin posiada bogadą i szeroką bazę noclegów. Ceny za nocleg są zróżnicowane od 18PLN.  

Szczyrk noclegi
Szczyrk / 4 czerwca, 2013

Miasto Szczyrk – miasto oraz gmina w woj. śląskim, w powiecie bielskim. Miejscowość o charakterze turystyczno-wypoczynkowym. W latach 1976-1990 miejscowość była siedzibą władz gminy wiejskiej Szczyrku. Miasto należy do Euroregionu Beskidy. Szczyrk leży na południe od Bielska-Białej, północny wschód od Wisły i północny – zachód od Żywca, w dolinie Żylicy, w Beskidzie Śląskim, na Żywieczzyznie. Miasto Szczyrk leży na wysokości około 600 m n.p.m. Dane z 1.01.2011 r. powierzchnia Szczyrku wynosi 39,07 km. Szczyrk stanowi 8,54% powierzchni powiatu. Cytując dane z roku 2002 – Szczyrk posiada obszar 39,09 km², w tym: użytki rolne: 26%, użytki leśne: 71% Gminy sąsiadujące: Bielsko-Biała, Brenna, Buczkowice, Lipowa, Wilkowice, Wisła. Kiedyś miasto administracyjnie należało do województwa bielskiego. Turystyczne okolice Szczyrku są bardzo ciekawe i obfitują szczyty w m.in. Skrzyczne, Malinowska Skała, Magura i Klimczok.

Noclegi w Polsce
Czorsztyn , Pieniny / 3 czerwca, 2013

Czorsztyn na wakacje Czorsztyn na nocleg, wieś położona w woj. małopolskim, powiat nowotarski,  gmina Czorsztyn. Czorsztyn położony jest we wschodniej części Kotliny Orawsko-Nowotarskiej. Na pograniczu Pienin i Gorców nad Zbiornikiem Czorsztyńskim. Obecnie miasteczko Czorsztyn do momentu zbudowania zbiornika retencyjnego, znany był jako Czorsztyn Nadzamcze. (na marginesie fajne ruiny zamku). Wieś Czorsztyn mieściła się kiedyś u podnóża Zamku Czorsztyńskiego natomiast część Czorsztyna mieszcząca m.in. siedzibę władz gminy Czorsztyn, gdzie znajdowała się w bezpośrednim sąsiedztwie skrzyżowania ok. 2km od Czorsztyna, w kierunku Nowego Targu. Kilka kilometrów dalej znajduje się Szczawnica, ciekawe miejsce do wypoczynku indywidualnie oraz w grupach zorganizowanych. Czorsztyn to miejscowość Turystyczna i wypoczynkowa z dobrze zorganizowaną infrastrukturą turystyczną: baza noclegowa oraz przystanią statków spacerowych. Można wykupić sobie bilety na wycieczkę po zalewie czorsztyńskim jak i przepłynięcie do Niedzicy. Uwaga! Dla zmotoryzowanych można zostawić samochód zarówno na parkingu i noclegi w Czorsztynie jak i w Niedzicy. Potem wsiąść na statek i przepłyną  z Niedzicy w kierunku Czorsztyna – obejrzeć ruiny zamku. Lub odwrotnie z Czorsztyna do Niedzicy. Zwiedzanie zamku zajmuje więcej czasu w Niedzicy.