Pogoda dopisała, tłumy wakacje w Juracie

25 lipca, 2014

wakacje-jurata-obiekty-z-basenemNo i wreszcie mamy pogodę nad morzem. Dlaczego?

Jest dużo słońca, ciepła woda w morzy około 21 stopni, to nie często się zdarza, abyśmy mieli takie warunki pogodowe.

Ciekawym regionem na wyjazd polecamy Juratę.

A dlaczego?

  • po pierwsze piękny jest cały półwysep helski,
  • nie tylko Jurata jest godna odwiedzenia a dokładnie Jastarnia, Kuźnica i Hel,
  • piękne budowle o charakterze wojskowym z czasów II wojny światowej,
  • dla dzieci fajne fokarium do zwiedzenia i w ten sposób wsparcie ochrony fok bałtyckich.

Dalej, piękne plaże, do tego szerokie plaże w Juracie są idealne dla osób przybywających tu bez dzieci jak i całe rodziny – a takie warunki są idealne do zabawy i odpoczynku najmłodszych. Obecnie znalezienie wolnego pokoju jest bardzo trudne, ale z pomocą przychodzą kempingi – choć nie każdy chce w takie formie spędzać swój urlop. To osoby szukających wygód mogą próbować szukać bo apartamenty w Juracie są bardzo dobrze przygotowane w wysokim standardzie.

Dla letników przygotowano wiele apartamentów i pokoi z balkonami z widokiem na morze lub zatokę. Możemy sobie zadać pytanie czy są obiekty z basenem w Juracie?

Tak, są fajne noclegi z basenem i Jurata mając bezpośredni dostęp do morza nie tracą obiekty posiadające basen a wręcz przeciwnie. Po plażowaniu w pełnym słońcu wieczorkiem jako odmiana od plaży i piasku jest pływanie w dobrym basenie. Na pewno warto przyjechać nad morze, odpocząć i poczuć lato na wodą. Dodatkowo polecamy Jastarnię na spacery brzegiem morza, kąpieli w morzu i kąpieli słonecznych.

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.